Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

meble do przedpokoju

Kłopot z kupnem trafnych mebli do swego mieszkania już od ...